fbpx
×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!
уборка дома

Робота з мармуром

Клінінгова компанія "Сервіс Менеджмент Груп" пропонує комплексну програму догляду за мармуром, яка дасть надійний захист та блиск натуральному каменю. 

  • Кристалізація мармуру – 60 грн. м2.
  • За необхідності, якщо не застосовувати захист каменю 1 раз на 3-4 місяці.
  • Класична технологія повернення каменю природного блиску.
  • Підтримуюче полірування мармуру – 17,52 грн. м2.
  • При необхідності рекомендуємо 1 раз на 2 місяці.

За допомогою полірування досягається хороший блиск, за рахунок видалення дрібних, ледь помітних подряпин, що зробить малюнок каменю більш контрастним та чітким.

Щомісячне обслуговування мармуру 

Якщо ви хочете мати постійно доглянутий, блискучий мармур, пропонуємо розглянути варіант щомісячного обслуговування. Вартість обслуговування визначається індивідуально залежно від квадратури. Цей метод є найбільш економічним у застосуванні і істотною вигодою його є те, що у Вас буде весь час доглянутий, блискучий мармур.

Хотілося б відзначити, що мармур – дорогий матеріал, і догляд за ним має бути тільки професійним – не варто на його обслуговуванні економити або довіряти цю роботу непрофесіоналам, які можуть зіпсувати сам камінь та його відновлення обійдеться значно дорожче. 

За 10 років роботи на ринку України, ми зарекомендували себе як у галузі клінінгу, так і у продажу хімії та технологій. 

Багато постачальників підлогових матеріалів, у тому числі мармуру, є нашими партнерами і рекомендують своїм клієнтам нашу технологію по догляду за мармуром.

Вся хімія має сертифікати, є антиалергенною.

Мармурові столи: догляд та обслуговування

Загальновідомим фактом є те, що мармур є досить міцним матеріалом, який вам довго прослужить, і завжди буде радувати око. Протягом багатьох десятиліть мармур може зберігати первозданний вигляд, але для цього необхідно правильно доглядати. 

З іншого боку - мармур також є дуже пористим і вразливим матеріалом, внаслідок чого він  схильний до шкідливого впливу на нього води, масел, піску, вуличного бруду. Тому при використанні цього каменю у себе в інтер'єрі завжди звертайтеся. до професіоналів щодо його догляду. Це значно скоротить Ваші витрати та заощадить час.

При правильному використанні виробів з натурального каменю необхідно своєчасно  виконувати очищення та захищати камінь від шкідливих впливів.

ОЧИЩЕННЯ

Регулярне очищення поверхні мармуру від пилу допомагає зберегти природний блиск протягом тривалого часу. У разі значного забруднення рекомендується використовувати спеціальні засоби для очищення природного каменю.

ЗАХИСТ

Необхідно застосовувати спеціальні захисні матеріали (водо- та масловідштовхувальні просочення) з метою запобігання появі плям і  вбирання шкідливих рідин. Ці матеріали можуть захистити  мармур від проникнення в nbsp; його пори різних фарб, масел, жирів, смогу, цвілі, кави, вина, фруктових соків, харчових кислот,  вологи, косметики. Цими мармуровими поверхнями обробляється зазвичай після процедури очищення.

Слід зазначити, що після використання цих засобів колір каменю не змінюється і не утворюється плівка на поверхні. При правильному використанні жодних слідів на мармурових виробах. не лишається. Препарати спеціально розробляються для різних типів та сортів каменю та дуже прості у застосуванні.

РЕСТАВРАЦІЯ

Ми допоможемо відновити камінь. Процедура реставрації включає відновлення швів, ліквідацію сколів і  отворів. 

Ми є експертами в очищенні та відновленні природних кам'яних поверхонь і докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти блиск каменю на багато років.