fbpx
×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!
уборка дома

Прибирання, що підтримує

Прибирання території – це постійна підтримка території в чистоті та в належному порядку. Прибирання території має на увазі різні види діяльності, які залежать не тільки від сезону, а й від діяльності компанії. Наприклад, будівельна компанія, на об'єктах якої щодня утворюється багато сміття, яке необхідно часто вивозити та чистити територію. У такому разі ми можемо надати Вам комплекс якісних послуг із регулярного прибирання території. Наші роботи проводяться за допомогою спеціальної техніки та бригади професійних працівників.

У зимовий період підтримуюче прибирання території дуже затребуване. Рясні снігопади, ожеледиця, бурульки та купа снігу на дахах – все це призводить до підвищених травматизму людей. Найчастіше комунальні служби не встигають вчасно зробити прибирання, оскільки працюють за допомогою застарілої техніки, яка не забезпечує бажаних результатів, а своїми силами здійснити прибирання території може бути складно, оскільки це потребує додаткового персоналу та спеціальної техніки.

Співробітники нашої компанії за допомогою снігоприбиральної техніки, антиковзного матеріалу та промислового альпінізму швидко та якісно виконають очищення снігу на території та на даху, зроблять прибирання бурульок та обробку території антиковзним реагентом