fbpx
×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Антивірусне прибирання i дезiнфекцiя у боротьбi з COVID-19

Щоб ви могли працювати i жити в безпечних умовах i легко вийти з карантину, не боячись за своє здоров'я та здоров'я спiвробiтникiв, ми реалізуємо найдiєвiший антивiрусний комплекс профiлактики у боротьбi COVID-19: ретельне прибирання та глибоку дезiнфекцiю примiщень.

>

Дезінфекція приміщень - послуги клінінгу щодо запобігання розповсюдженню COVID-19

SMG__Химчистка мебели и покрытий

Антивірусне прибирання приміщень за стандартами ISO - ви будете впевнені, що все зроблено саме так, щоб знезаразити робоче чи житлове приміщення.

высотные работы

Професійна дезінфекція приміщень та транспорту гарячим та холодним туманом – туман зайде у всі складнодоступні місця та знезаразить весь об'єм приміщення або автомобіля, де ви знаходитиметеся.

SMG__Химчистка мебели и покрытий

Дезінфекція ручним методом - ви й надалі користуватиметеся меблями, технікою, предметами інтер'єру або роботи, знаючи, що на них немає невидимих шкідливих бактерій та вірусів.

высотные работы

Озонування приміщень - ви зможете дихати чистим повітрям, знаючи, що в повітрі та на поверхнях не залишилося нічого, що може завдати шкоди здоров'ю, а для нюху буде помітна відсутність неприємних запахів, якщо вони були.

Профiлактика коронавiрусу

Сьогодні, під час поширення вірусу COVID-19, дезінфекція приміщень та часто використовуваних поверхонь, автомобілів та громадських місць стала потребою.

Ми пропонуємо комплекс послуг з чищення приміщень, поверхонь, обладнання, транспорту зі знищенням вірусів, у тому числі COVID-19 та мікроорганізмів (бактерій, грибків), що шкодять здоров'ю.

Ми пропонуємо:

  • послуги клінінгу та дезінфекції за стандартами ISO та санітарних норм;
  • оформлення заявки та прорахунок так швидко, як вам це потрібно;
  • роботу на об'єкті із засобами захисту;
  • роботу сертифікованими засобами;
  • професійний підбір методу дезінфекції виходячи зі специфіки та обсягу приміщення або іншого об'єкта.

Послуги з дезiнфекцii

Дезінфекція холодним туманом

Обробка приміщення дезінфікуючим засобом у вигляді туману. Метод відмінно підходить для обробки приміщень будь-яких обсягів і заходить у важкодоступні місця: обробляється вся кімната/офіс/склад/магазин, включаючи обладнання, меблі та робочі поверхні.

При дезінфекції холодним туманом використовується профобладнання, роботу проводять фахівці після навчання. Фахівці працюють у захисті, з дотриманням техніки безпеки.

При дезінфекції використовуються перевірені закордонні кошти, затверджені МОЗом, які застосовується нами вже 3-10 років у готельній, ресторанній сфері та обслуговуванні комерційних та побутових об'єктів.

Дезінфекція громадських місць

Забезпечення безпеки людей, що перебувають у громадських місцях на відкритих просторах, наприклад, на парковках, у парадному, у ліфті, на сходовій клітці, у загальних коридорах та ін Дезінфекційна обробка місць загального користування відповідно до санітарних норм.

Дезінфекція будинків та квартир

Будинок - це ваша фортеця і місце самоізоляції, де ви відчуваєте себе захищеним. Для цього ми робимо ручне прибирання та дезінфекцію приміщення загалом та поверхонь усередині.

Кожна кімната, включаючи обладнання та найважче місця, підлягають дезінфекції, проте це нешкідливо для здоров'я людини і швидко: через 45 хв. можна заходити та продовжувати звичне життя.

Дезінфекція автомобілів

Обробка аерозольним методом, методом холодного туману автомобілів службових та приватних, транспорту пасажирських перевезень, логістичного автопарку. Метод дезінфекції туманом гарантує ефективне знищення вірусів та бактерій у салоні – це гарний захист для водія та страховка від претензій для компаній, які зараз забезпечують необхідну логістику.

Ціна на дезінфекцію значно знижена на період пандемії, щоб кожен міг провести профілактику у себе вдома або на роботі. Вартість залежить від обсягу, тому уточніть свій варіант у менеджера.

Дезінфекція офісів та комерційних об'єктів

Організація повного комплексу заходів з дезінфекції офісів, магазинів, виробництв, мережевих об'єктів, промислових підприємств спрямована на знищення збудника зараження коронавірусом.

Вчені вже повідомили, що вірус може бути не тільки на поверхнях, а й залишатися в повітрі до 3-х годин. Щоб ви були впевнені, що персонал прийде в чисте знезаражене приміщення, потрібна саме дезінфекція. Якщо працівники регулярно відвідують роботу – профілактичну дезінфекцію також слід повторювати.

Дія туману не шкодить людині після проведення дезінфекційних заходів і вже через 45 хв. можна заходити працювати.

Пільгова пропозиція

забронюй дезінфекцію приміщення зараз за спеццінами, а замовте виїзд бригади, коли відкриватимете після карантину офіс, магазин, ресторан, готель та інше.

Послуги озонування

Озонування — це екологічна технологія очищення для видалення запахів (навіть найстійкіших), знищення мікроорганізмів та руйнування оболонок бактерій.

В результаті, ви отримуєте приміщення без поганих запахів, без цвілі і грибка, без комах і навіть гризунів, без вірусу і бактерій, що провокують хвороби, і до того ж - пахощі свіжістю.

Цей метод особливо застосовується в приміщеннях, де будуть знаходитися люди, схильні до алергій ⎼ озонування гіпоалергенно, адже не використовується жодних хімічних складів.

Послуги антивiрусне прибирання

Щоб знизити ризик зараження та убезпечити себе, подбати про здоров'я оточуючих - мало звичайних карантинних заходів - необхідне професійне та регулярне прибирання та знезараження приміщень.

>

Стандартом став клінінг з дезінфекцією або озонуванням, після яких люди вже протягом години можуть повертатися до приміщення.

Ми створюeмо чистоту безпечно:

чек

Клінерам видано засоби безпеки: маски, рукавички, санітайзери, захисні костюми. Проведено інструктаж із захисту свого здоров'я та оточуючих, постійно моніториться стан здоров'я працівників клінінгової бригади.

чек

При генеральному прибиранні квартири, будинку, офісу, виробничих приміщень ми безкоштовно озонуємо повітря у приміщенні. При замовленні попередьте менеджера про побажання щодо озонації або дезінфекції.

чек

Дезінфекція проводиться засобами, що відповідають вимогам ВООЗ та санітарних норм.

Отримати рекомендації щодо запобігання ризику поширення COVID-19 на об'єктах житлового господарства

Як замовити послугу?

Наші фахівці працюють у звичайному режимі: приймають заявки та роблять розрахунки. Ми готові вам надати приблизний розрахунок послуг у день звернення та уточнити кошторис антивірусних заходів при виїзді на об'єкт.

Юлия

Юлія

+38 063 772 91 05

profit@sm-group.com.ua

oksana

Оксана

+38 095 747 21 71

gewinn@sm-group.com.ua

iryna

Ірина

+38 067 321 60 53

order@sm-group.com.ua

Працюєте у школі чи у ВНЗ? Отримайте чек-лист самоперевірки інфекційної безпеки загальноосвітніх навчальних закладів

ENJOY 15% OFF

Sign up to receive the latest offers and news in industry.

Offer valid only for new email subscribers. Enter your email address and receive 15% off your first order and a promo code will be sent to your inbox. Exclusions apply.